.

Завртете го пиштолот за глава на главата на главата на главата на главата Делови метал M3 M4 M4 M6 M6 M8 M10

Завртете го пиштолот за глава на главата на главата на главата на главата Делови метал M3 M4 M4 M6 M6 M8 M10

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Алатката за засилување на главата со пиштол е изработена од висококвалитетни метални материјали, кој има долг животен век и е повеќе отпорен на абење Погодно е за автомобили, велосипеди, бродови, градинарски алатки, профили на алуминиум, алуминиумски врати, кујнски уреди и додатоци. Машината за заниткување на главата со пиштол го прави вашиот процес на дупчење поефикасен, заштедува труд и е лесен за употреба. Доаѓа со 1 навртки со различна големина, вклучувајќи М3 (# 8-32), М4 (# 10-24), М5 (1 / 4-20), М6 (5 / 16-18), М8 (3 / 8- 16), М10 (6 # -32). Ние се стремиме да ви обезбедиме најдобро искуство со клиентите, доколку не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте го Астиер. Алатката за засилување на главата со пиштол е изработена од висококвалитетни метални материјали, кој има долг животен век и е повеќе отпорен на абење. Погодно е за автомобили, велосипеди, бродови, градинарски алатки, профили на алуминиум, алуминиумски врати, кујнски уреди и додатоци. Машината за заниткување на главата со пиштол го прави вашиот процес на дупчење поефикасен, заштедува труд и е лесен за употреба. Доаѓа со 1 навртки со различна големина, вклучувајќи М3 (# 8-32), М4 (# 10-24), М5 (1 / 4-20), М6 (5 / 16-18), М8 (3 / 8- 16), М10 (6 # -32).

Особините

Item Type:
Rivet Nut Gun Head
Material:
Metal
Optional Size:
M3 (#8-32), M4 (#10-24), M5 (1/4-20), M6 (5/16-18), M8 (3/8-16), M10 (6#-32)
Scope of Application:
Suitable for rivet gun
Package List:
1 x Rivet Gun Head: