.

Порака за преклопување на палто за преклопување со клипови преносни патни шорцеви чорапи облеки закачалки за плакари чевли што може да се сруши пластика тешка дол?

Порака за преклопување на палто за преклопување со клипови преносни патни шорцеви чорапи облеки закачалки за плакари чевли што

DEN 519.20

Стока
Достапно е за нарачката

Пластична облека за преклопување на пластична облека, закачалки за патувања, усвојува се-во-1 ергономски дизајн, како што е, паметниот механизам за склопување на количари, само ви дозволува брзо да ги потрошите и преклопите закачалките во втора, голема рамка со тенок прачка и слот за дишење само ви овозможуваат да исушите облека од типот на типот , палто, но гарантира доволно вентилација, за да се исуши брзо дури и во мрачно време Делови за пластични закани со финови, се произведуваат под обликувањето со високи полски инјектирање и целосниот оптимизиран параметар, и се изработени од фино суровина, така, без мирис, без намалување, без деформација, без избледени, секогаш одржува убав изглед. Закачалките за облека со финости се прошируваат, а ергономски извонредната линија против лизгање се наоѓа на обете страни како што покажува сликата [7] галерија, така што никогаш нема да ја залепите облеката и никогаш нема да испуштите, никогаш не оставајте ознака на облека. BTW, конкавата во средина на рамката е дизајнирана за висење на долна облека или облека, како панталони, фустан, здолниште, градници, шорцеви, кошули со жици и целосно закачалки за лизгање. Овој пакет вклучува 4 парчиња преклопни мултифункционални закачалки за облека и 8 парчиња мултифункционални клипови врз реалноста, а мултифункционалните клипови се отстранливи, така што ќе дознаете дека пакетот за закачи за преклопување на финовите само го решава вашиот проблем еднаш. Значи, закачалките за облека со фино преклопување со клипови се толку практични и мултифункционални, и секогаш одржува добар елегантен изглед, апсолутно исто така може да биде убава практична опција за подароци за некој што го грижите исто така. Пластична облека за преклопување на пластична облека, закачалки за патувања, усвојува се-во-1 ергономски дизајн, како што е, паметниот механизам за склопување на количари, само ви дозволува брзо да ги потрошите и преклопите закачалките во втора, голема рамка со тенок прачка и слот за дишење само ви овозможуваат да исушите облека од типот на типот , палто, но гарантира доволно вентилација, за да се исуши брзо дури и во мрачно време.

Особините