.

Хакин 208 пар

Хакин 208 пар

DEN 415.84

Стока
Достапно е за нарачката

1 【10 големини во 3/8 "1/4" 5/16 ", завртки за завртки на капачето на главата со ореви, рамни мијалници и пролетни мијалници ги исполнуваат сите барања】 Убави ореви и асортиман на завртки вклучуваат : 1/4" -20 x 3/4 ", 1/4" -20 x 1-1/2 ", 1/4" -20 x 1 ", 1/4" -20 x 2 ", 5/16" -18 x3/4 ", 5/16 "-18 x 1", 5/16 "-18 x 1-1/2", 5/16 "-18 x 2", 3/8 "-16 x 2-1/2" и 3/ 8 "-16 x 1-1/2". 【Супериорни ореви и завртки, мијалниците се изработени од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, потрајни и цврсти】 Асортирани ореви и завртки имаат супериорна отпорност на 'рѓа и одлично на отпорност на оксидација , што може да обезбеди долго време со употреба на. 【208 парчиња завртки навртки и комплет за асортиман на мијалник со SAE систем, поголема големина, поголема количина】 Различна големина од 3/8 "1/4" 5/16 "завртки и ореви, рамни мијалници, рамни мијалници, мијалници, рамни мијалници, мијалници, рамни мијалници, мијалници, рамни мијалници, мијалници, рамни мијалници, мијалници, рамни мијалници, мијалници, рамни мијалници, мијалници, рамни мијалци, Пролетни мијалници вкупно 208 парчиња. 【Комплетот за асортиман на ореви и завртки Хакин може широко да се користи】 Во сите видови на прецизни машини, класифицирани инструменти, инструменти, електронски производи, уреди за домаќинства, комуникациски производи, брави, ламби, светла, играчки, итн. 【Завртката завртка Дизајнот за раздвојување на кутиите ги прави завртките и оревите уредни и поудобни за земање и складирање】 Складирање : Прицврстувачи за завртки и ореви сите се чуваат во една кутија за отпадоци за складирање. Во случај на исчезнати или збунувачки. Hakkin 208 PCS 304 Не'рѓосувачки челик 3/8 "1/4" 5/16 "Хекс -завртки за завртки за завртки за капаче, навртки, рамни мијалници и прицврстувачи за комплети за асортиман на асортиман на асортиман, служат широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, поправка, поправка и поправка, поправки, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка, поправка на сопственици, земјопоседници, поправка на сопственици, поправка на сопственици, поправка, поправка, поправка, поправка на сопственици, сопственици на сопственици, земјопоседници, поправка на сопственици, поправка на сопственици, поправки Други DIY.

Особините