.

X-Ree 1/4 -20 рамна глава занишана орев вметнете оревски тон на златен тон 100 парчиња (1/4 ''-20 tuercas de remache de cabeza plana inserte nutser_t златен тон 100 парчиња

X-Ree 1/4 -20 рамна глава занишана орев вметнете оревски тон на златен тон 100 парчиња (1/4 ''-20 tuercas de remache de cabeza plana inserte

DEN 859.20

Стока
Достапно е за нарачката

Големина на конецот : 1/4 "(г); Име на производот : Орев на заниткување Материјал : метал; тежина : 350g. Содржина на пакет : 100 (+/- 2%) ПЦС x Заврши орев; Главна боја : Златен тон. Висина : 15мм /0.6 "; Flat Head Diameter : 13x7mm/0.D)(Altura : 15mm / 0.6' '; Diámetro de cabeza plana : 13x7mm / 0. Број на конец : 20 (Número de hilos : 20. 1/4 "-20 рамен глава навртка на орев за вметнување навртки на златен тон 100pcs000 метал рит-орев вметнете орев.0000description in spanish1/4 ''- 20 Tuercas de Remache de Cabeza plana inserte uterser_t златен тон 100pcstamaño de la lasca : 1/4 '' (d); nombre del producto : tuerca de remachemateal : метал; пезос : 350gcontenido del paquete : 100 (+/- 2%) PCS X TUERCA de Remache; Директор на боја : Тоно Дорадоалтура : 15мм / 0,6 ''; Диаметро де Кабеза Плана : 13х7мм / 0,5 '' x0.28 '' (надворешно.

Особините