.

Хакуна миленичиња Патио миленичиња врата 3,9 ”висина продолжение, одговара на големи врати, бело

Хакуна миленичиња Патио миленичиња врата 3,9 ”висина продолжение, одговара на големи врати, бело

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Додадете висина : Проширете ја висината на вратата на миленичињата за 3,9 " Издржлива конструкција : прав обложена со цврста алуминиумска рамка. Лесно инсталирање : Лизгајте и прикачете се со испорачани завртки. Во основата на вратата од домашно милениче за да се зголеми висината на размавта за поголемите кучиња. Компатибилен со миленичиња Хакуна Голема бела #1096 Врати за миленичиња за миленичиња. Додадете висина : Проширете ја висината на вратата на миленичињата за 3,9 ". Издржлива конструкција : Прашок обложена цврста рамка за алуминиум. Лесно инсталирање : Лизгајте и прикачете ги со испорачани завртки. Реверзибилна : Додадете го на горниот дел од вратата за миленичиња во внатрешен двор за да одговарате на повисоки патеки на лизгачки врати или инсталирајте ја во основата на вратата од домашно милениче за да ја зголемите висината на размавта за поголемите кучиња. Компатибилен со миленичиња Хакуна, голема бела #1096 Двато миленичиња врата.

Особините