.

Табела Вино Пиво Кула Пијалаци Сок Диспензерот СО LED Светла &засилувач; Отстранлив Мраз Цевка За Партијата Бар Дома 3L со 3 Чешми

Табела Вино Пиво Кула Пијалаци Сок Диспензерот СО LED Светла &засилувач; Отстранлив Мраз Цевка За Партијата Бар Дома 3L со 3 Чешми

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

??Вклучена Пивска Кула - овој диспензер за пиво има капацитет ОД 3 ЛИТРИ и може да се користи за барови,ресторан за шведска маса,семеен собир итн LED Светлата Носат Забавна Атмосфера, кулата за пијалоци од пиво доаѓа со LED светла што можат да ја променат бојата по случаен избор. ЛЕД светлата додаваат во атмосферата во многу прилики, како што се фестивал, забава и така натаму. ??Голем Капацитет и Отстранлива Ледена Цевка - во неа има ледена цевка за коцки мраз. Корисно е да се спречи секое разредување со топење на мразот покрај ладењето на пијалокот за подобар вкус. Покрај тоа, тој е отстранлив за лесно чистење. По употреба, извадете го бурето пиво од основата и измијте го со вода. ??Безбеден и Издржлив Материјал - овие дозери за пијалоци се изработени од цврсти СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и КАКО, кои се нетоксични и отпорни на удари, обезбедувајќи долгорочен век на траење на услугата. Основниот дел од производот е направен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, а транспарентниот дел е направен ОД АС. Уште поважно, бпа слободен, па можете да го користите со доверба. ??Јасен Ладилник За Пивска Кула-диспензерот за пивска кула е транспарентен, така што е лесно да се знае дали пијалокот го нема, дали треба да се додаде и дали е полн кога ќе се додаде. Постојат скали што укажуваат на капацитет за ваша референца. ??Уникатен Подарок И Весела Атмосфера Партнер-овој Диспензер за Пивска Кула често Го гледаме на собири на луѓе во ресторани, продавници за пијалоци, барови итн. Дозерите за пијалоци за забави, можете да споделите пиво и пијалоци со вашите пријатели и семејството. Овој извонреден подарок ќе додаде стил на кој било бар или вински кабинет и ќе привлече луѓе без разлика каде се користи. Опис дали сте во потрага за добар квалитет на пијалаци диспензерот? Дали сте загрижени дека вашиот диспензер за пијалоци ќе се скрши кога ќе го испуштите? Дали секогаш има капе од вашиот дозер за пијалоци? Дали сте загрижени за ' рѓосаната основа на дозерот за пијалоци? Дали сте загрижени дека производот не одговара на описот? Дали сте загрижени дека не можете да го вратите производот ако не ви се допаѓа? Дали сте загрижени за одговорноста за избегнување на услуги на клиентите? Ве молиме, не грижете се, горенаведените проблеми никогаш нема да се појават во нашата продавница.

Особините