.

Алаза Велигденски шарени држачи за тенџере со јајца од Алаза поставени 2 парчиња, постери за кујни, памучни крајбрежни пакувања за топли садови/топли садови и тави/?

Алаза Велигденски шарени држачи за тенџере со јајца од Алаза поставени 2 парчиња, постери за кујни, памучни крајбрежни пакувања за

DEN 143.84

Стока
Достапно е за нарачката

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски душеци, тие имаат посилна отпорност на топлина што нема да се стопи, а природните памучни врели влошки е поголема заштита на животната средина за да нема никаков мирис Количина мала : 7x7x0.27inches, големи : 9x9x0.27inches повеќенаменска : користете ги жешките влошки за да ги избегнете вашите кујнски алатки од висока температура или да ја гребете трпезариската маса, одличните додатоци за кујната додека готвите или печете, кујна кујна украс. Одлична идеја за подароци затоа што е уникатна шема и дизајн. 100% набавка на задоволство : Ако имате какви било квалитети или други причини, или едноставно не ги сакате кога примате, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време. Ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.

Особините