.

46 парчиња DIY патувања со тематски рамки за рамка

46 парчиња DIY патувања со тематски рамки за рамка

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Вклучува : 2 рамки за ивеки, 2 листови со ацетат, 4 налепници за ивеки, 37 исечоци од умирање од иверица, 1 лепило поп-ап точки, лист за инструкции Патувајте тематски комплет за рамки за DIY. Прави 2 рамки за слики. 46 парчиња комплет. 46 Парче DIY Тематски комплет за рамка за патувања.

Особините