.

PFCDZDU Hanger Stacker Cart, 2 во 1 Организатор за закачалка за закачалка држач за држач за држачи, преносни решетки за складирање на закачалки за просторија за перење на комерци

PFCDZDU Hanger Stacker Cart, 2 во 1 Организатор за закачалка за закачалка држач за држач за држачи, преносни решетки за складирање

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

【2 странична количка за закачалка】 Организаторот на закачалката Stacker е изработен од метал, што го прави здрав и сигурен, тешко за загуба на боја, не е лесен за кршење или деформирање, но лесен за чистење Design Дизајн на голем капацитет】 2-во-1-закачалката може уредно да се задржи на повеќе закачалки, погодно за да ги класифицирате закачалките, што ги прави организирани и да ја одржувате вашата просторија за перење чиста. 【Лесно за движење】 Четирите универзални тркала на штандот за организатор на оган за закачалка се многу мазни и лесни за притискање и влечење. Секое тркало има копчиња за заклучување за да се обезбеди штандот на магазинот. 【Широка апликација】 Нашиот оџак за закачалки може да одржи закачалки за голема количина и да задржи сè добро организирано. Совршен додаток за прошетка во плакарот, просторијата за перење, продавница, итн. 【Лесно за инсталирање】 Лесно е да се соберат 2 делови од основата и прачките од оџакот за закачалка за облека; Ве молиме, ставете ги прачките во дупките во основата и заврткајте; Исто така е лесно да ги залепите тркалата во магацинот. 【2 странична количка за закачалка】 Организаторот на закачалката Stacker е изработен од метал, што го прави здрав и сигурен, тешко за загуба на боја, не е лесен за кршење или деформирање, но лесен за чистење. Design Дизајн на голем капацитет】 2-во-1-закачалката може уредно да се задржи на повеќе закачалки, погодно за да ги класифицирате закачалките, што ги прави организирани и да ја одржувате вашата просторија за перење чиста. 【Лесно за движење】 Четирите универзални тркала на штандот за организатор на оган за закачалка се многу мазни и лесни за притискање и влечење. Секое тркало има копчиња за заклучување за да се обезбеди штандот на магазинот. 【Широка апликација】 Нашиот оџак за закачалки може да одржи закачалки за голема количина и да задржи сè добро организирано.

Особините