.

biukpci 4 пакет агол туш кади, организатор за туширање, лепило од не'рѓосувачки челик полица за бања со држач за сапун и 15 куки, без дупчење

biukpci 4 пакет агол туш кади, организатор за туширање, лепило од не'рѓосувачки челик полица за бања со држач за сапун и 15

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

[Силно лепило] Нашата чаша за вшмукување на кади за туширање е леплива и посилна од другите; го помина тестот за гравитација неколку пати; држете најмалку 50lb; не е лесно да падне и да се мачка [Во голема мера заштедете простор] Полицата за агол за туширање вклучува 3 полици за туширање, 1 држач за сапун за туширање и неколку куки; ви овозможуваат повеќе простор за одржување на шампон, миење на телото, балсам, сапун, пешкир, итн.; Можете да користите куки за да висат жилет, пешкир, четка; совршено одговара на аголот на десен агол од 90 °; совршено ви помагаат да заштедите простор и да ја одржувате вашата соба организирана. [Лесно за инсталирање] Инсталацијата на овој висечки туш кади за внатрешно туш е лесна.; Само лепете го лепилото на wallидот, исцедете го воздухот внатре, а потоа почекајте 24 часа, закачете полици за туширање и чувајте ги материјалите за бања. [Durablethey имаат одличен капацитет за носење на оптоварување; не е лесно да се 'рѓа; совршено решение за чување предмети во вашата бања, кујна, студентски дом, канцеларија, итн.

Особините