.

Hotfiary Man's Ene Lood Compression Pants панталони Капри хулахопки 3/4 атлетски хеланки бази на основни слоеви за трчање во кошарка

Hotfiary Man's Ene Lood Compression Pants панталони Капри хулахопки 3/4 атлетски хеланки бази на основни слоеви за трчање во кошарка

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер, спандекс Еластично затворање. Хулахопки со едно нозе : Уникатниот дизајн на сечење со една нога ве тера да се чувствувате флексибилни и бесплатни за време на тренинг или вежбање, додека асиметричниот дизајн може да ја подобри вашата мода. Панталони за компресија : Мажите хулахопки помагаат да се подобри циркулацијата на крвта и испораката на кислород во нозете, да се избегне напрегање на мускулите за време на вежбање и ви дозволува да играте на највисоко ниво за време на вежбањето. Добра еластичност : Нашите хулахопки за компресија се еластични и можат добро да ги вклопат нозете и колковите. Тие ќе ви помогнат да го ослободите замор и болка во мускулите и нема да бидат искинати од вежбање со висок интензитет. Во исто време, сè уште се чувствувате пријатно да носите спортски шорцеви. Дишење и удобно : Нашите панталони за компресија се мазни и меки, одлични по еластичност, издржлива и дише, што може целосно да ја гарантира вашата флексибилност во спортот. Наменето за разни прилики : можете да го носите за да учествувате во кој било спорт : обука, бејзбол, кошарка, фудбал, американски фудбал, сквотови, тренинг со тежина, велосипедизам, сурфање, јога, сите временски спортови.

Особините