.

Шише со пумпа за планински мечки во земја - сапун, диспензер за лосион

Шише со пумпа за планински мечки во земја - сапун, диспензер за лосион

DEN 351.84

Стока
Достапно е за нарачката

Направено од смола Мерки 3,75 "x 3" x 7,5 ". Гумени стапала за заштита на површината. Само празно шише - без содржина. Поставување на поставување се продава одделно. Направено од смола. Мерки 3,75" x 3 "x 7,5". Гумени стапала за заштита на површината. Само празно шише - нема содржина. Појавување сет се продаде одделно. Разиграни и симпатични мечки од мечки што висат на Мајка мечка во 3Д дизајн со планински eksирки и карпести земја, рачно насликано, ова шише со пумпа е самостојно уметничко дело. Додадете ги во колекциите на мечката и украсете ја вашата кабина за ложа ова со разноврсно шише за да се држи или лосион.

Особините