.

Dezene Clear Stackable Come Storage Chopes: 6 пакувања Балк Големи цврсти пластични организатори на чевли контејнери за плакарот, капки за предни чевли за патики на прикажување, вклоп?

Dezene Clear Stackable Come Storage Chopes: 6 пакувања Балк Големи цврсти пластични организатори на чевли контејнери за плакарот, капки за предни

DEN 799.84

Стока
Достапно е за нарачката

【Транспарентни кутии за чевли】 : Морачка кутија за прикажување за loversубителите на чевли! Транспарентниот дизајн им овозможува на вашите чевли да бидат прикажани од секој агол, исто така ви овозможува лесно да ги пронајдете вистинските чевли Магнетниот дизајн може лесно да ја отвори и затвори влезната врата. 【Трендовски организатор за чевли за дизајн】 : Овие неутрални дизајнирани кутии можат да се користат во различни сцени како што се дневна соба, гаража, спална соба, гардероба, плакарот и отворено. Тие се исто така многу погодни за организирање на дневни мали предмети, можете да ги користите за чување марами, книги, играчки и игри. Case Случаи за чевли со голема големина】 : Не грижете се дали кутиите за складирање на чевли се погодни за вашите чевли. Има големина од 13,5 фунти (л) x 10,6 (w) x 7,5 (ч)】 инчи, вклопена големина на чевли до нас мажи 12, кои можат да се користат за да се држат потпетици, станови, патики, флип -апостолки, сандали, клинови и повеќе. 【Цврсти и стабилни контејнери за чевли】 : Направени од тврда пластика и еколошки, сигурен и издржлив. Со дизајн на блокирање, секоја кутија за чевли може да се поврзе заедно за лесно носење. 【Лесно складирање на чевли за склопување】 : Собранието е многу едноставно, секој може да го постави овој организатор на кутии за чевли со леснотија! Со јасни упатства, можете да го завршите собранието во неколку брзи чекори. Гарантираме да ја сносиме загубата предизвикана од оштетување на инсталацијата. 【Транспарентни кутии за чевли】 : Морачка кутија за прикажување за loversубителите на чевли! Транспарентниот дизајн им овозможува на вашите чевли да бидат прикажани од секој агол, исто така ви овозможува лесно да ги пронајдете вистинските чевли. Магнетниот дизајн може лесно да ја отвори и затвори влезната врата. 【Трендовски организатор за чевли за дизајн】 : Овие неутрални дизајнирани кутии можат да се користат во различни сцени како што се дневна соба, гаража, спална соба, гардероба, плакарот и отворено.

Особините