.

Прилагодлив алуминиум SLSFJLKJ

Прилагодлив алуминиум SLSFJLKJ

DEN 4032.00

Стока
Достапно е за нарачката

Одлична компатибилност , единечна рака на мониторот има добра цврста конструкција , Придобивки од најдобриот агол на гледање на мониторот. Лесна инсталација Брзо вклопување и лесно одвојување. Исчистете ја вашата работна маса , единечен монитор со скриениот дизајн на жици може да ја задржи вашата работна маса. Земете го вашиот монитор нагоре и надвор од вашата работна маса, ослободувајќи вреден недвижен имот за да се раширите и да чувате работи. Висина на цевката : 310мм (12,2 ") Монитор навалување : +90 °/-55 ° Монитор на главата на главата : +180 °/-180 ° Монитор Ротирање : 360 ° вртење на раката : 360 ° основно вртење : ± 360 ° одговара на лаптоп Големина : 10 Големина на лаптопот : 10 Материјали "-15.6" Поделена подлога : 7 "-10" Материјали : Алуминиумска легура и АБС итн оптоварување на капацитет : 7 KGSin Stallation : Прицврстување на табелата или затегнување на гром или дебелина на гром : Компатибилност на 60mmgreat , единечна рака на мониторот има добра цврста конструкција, придобивки од најдобро гледање на монитори Агол. Лесна инсталација Брзо вклопување и лесна одвојување. Поставете ја вашата работна маса , единечен монитор со скриениот дизајн на жици може да го задржи вашиот биро за време.

Особините