.

ЗЗХХБ Пеперутка Следете Ги Вашите Соништа Водоотпорна Влажна Торба Ткаенина За Повеќекратна Употреба Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За Патување Базен Тер?

ЗЗХХБ Пеперутка Следете Ги Вашите Соништа Водоотпорна Влажна Торба Ткаенина За Повеќекратна Употреба Пелена Влажна Сува Торба Со Патент

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса Затворањето на патентот го содржи мирисот прилично добро. Може да ставите валкани платнени пелени, валкана облека во теретана и влажни костими за капење во влажна кеса. Повеќенаменски Кеси : тие можат да се користат како пелени влажни суви кеси, патни торби, вреќи за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатори, влажна сува торба за делови од пумпата за гради. Овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе. Еднократно и Водоотпорно : нашите влажни кеси за бебиња се направени од двослојна водоотпорна ткаенина со тпу водоотпорна мембрана што дише. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Нашата кеса за пелени од влажна ткаенина може да биде машина или рачно измиена во ладна или топла вода. Ниско сушење или сушење на сонце. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина.Демензијата на големата влажна кеса е 14,1(Л)х 11,8 (В) инч што може да собере до 10-12 пелени. Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе.Демензијата на малата влажна кеса е 8,7 (Л)х 3,1 (В) инч, што може да ги складира вашите тоалети, парчиња и долна облека, козметика, чорапи и други работи. Лесен За Носење : рачката прифаќа предвремен дизајн и може да се отвори. Тоа може да биде погодно прицврстување на вашата пелена торба или шетач, куфер, рачка на вратата, пешкир бар, задниот дел на седиштето на автомобилот. Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса. Затворањето на патентот го содржи мирисот прилично добро. Може да ставите валкани платнени пелени, валкана облека во теретана и влажни костими за капење во влажна кеса. Повеќенаменски Кеси : тие можат да се користат како пелени влажни суви кеси, патни торби, вреќи за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатори, влажна сува торба за делови од пумпата за гради. Овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе. Еднократно и Водоотпорно : нашите влажни кеси за бебиња се направени од двослојна водоотпорна ткаенина со тпу водоотпорна мембрана што дише. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Нашата кеса за пелени од влажна ткаенина може да биде машина или рачно измиена во ладна или топла вода. Ниско сушење или сушење на сонце. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина.Демензијата на големата влажна кеса е 14,1(Л)х 11,8 (В) инч што може да собере до 10-12 пелени. Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе.Демензијата на малата влажна кеса е 8,7 (Л)х 3,1 (В) инч, што може да ги складира вашите тоалети, парчиња и долна облека, козметика, чорапи и други работи.

Особините