.

Лилијанг-Вентилатор За Климатизација Пренослив Ладилник За Воздух, 3 Брзини На Вентилаторот 8 Часовен Тајмер И Резервоар За Вода Од 8 Литри Испорачан За Циркулација

Лилијанг-Вентилатор За Климатизација Пренослив Ладилник За Воздух, 3 Брзини На Вентилаторот 8 Часовен Тајмер И Резервоар За Вода Од

DEN 5115.84

Стока
Достапно е за нарачката

€ € 3 ПРИЛАГОДЛИВИ БРЗИНИ●овој ладилник за воздух има три поставки за брзина, Кои се Високи, Средни и Ниски, и три режими на ветер, Кои Се Нормални, Природни и Спијат Ова ви олеснува од кога било да ја пронајдете посакуваната свежина со минимална мака. €®ПРЕНОСЛИВ и ОТСТРАНЛИВ q 360 Степен вртење тркала рицинус го прави овој воздух поладно лесно да се движат низ домот, салата или канцеларија. Рамките на оперативните режими на ладилникот за испарување, 8-часовен тајмер и 3 брзини на вентилаторот користејќи ја контролната табла лесна за употреба или рачниот далечински управувач. €®РЕЗЕРВОАР за СКЛАДИРАЊЕ ВОДА ● со својот резервоар за вода од 8 литри ја прска најновата влага во протокот на воздух и на тој начин ја намалува температурата на еколошки начин, а исто така ја зголемува влажноста на воздухот за да можете да дишете порелаксирано. €_ФУНКЦИЈА за ЛАДЕЊЕ одликувајќи се со водечки водопаден систем од саќе во индустријата кој поминува топол воздух преку ледена ладна вода за да дистрибуира ладен воздух низ просторијата. Овој економичен систем за ладење е идеален за простории кои не бараат скапа климатизација. ●Нашата опрема за складирање е загарантирана 3 години, ако има некаков проблем во рок од 3 години, повторно ќе испратиме нова опрема, ќе ги добиеме изгубените податоци бесплатно, обезбедување квалитет, честички со чипови со големо име, ве молиме бидете сигурни да купите!Добредојдовте на нашиот шопинг шопинг!Нашите производи се темелно тестирани, проверени и спакувани пред породувањето.Можете да бидете сигурни дека ќе купите, ве молиме контактирајте ме навреме ако имате прашања во врска со производот или други проблеми, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга за да го решите проблемот. Ви благодариме " Овој разноврсен ладилник за воздух може да се користи како ладилник, одвлажнувач и вентилатор за цела година.

Особините