.

Кујна ротирачка решетка за складирање метал со повеќе слој за складирање корпа за складирање, подот, снопно полица овошје од зеленчук за закуска за закуска со трка?

Кујна ротирачка решетка за складирање метал со повеќе слој за складирање корпа за складирање, подот, снопно полица овошје од зеленчук за

DEN 1327.84

Стока
Достапно е за нарачката

【Кошница за заштеда на простор】 : Овој организатор на ротирачки корпи доаѓа со метални корпи со метални метални и една тркалезна метална таблета, нуди многу простори за чување и класифицирање на различни типови на предмети во различни корпи На горниот дел од масата може да складира нешта, не трошете простор, а Solution Solid не се тресе. Ставете ги работите попаметни за да ги задоволите вашите потреби. Капацитетот за оптоварување со оптоварување секој слој може да има 15 килограми, што е многу силно и издржлив. 【Ротирачки и одвојлив дизајн】 : Кујната количка е дизајнирана со ротирачка корпа, поудобна за да се олесни складирањето и да земете предмети и побрзо за да ги видите на прв поглед и да достигнете предмети од која било страна со едноставен спин. Дизајнот на отстранливи корпи за одвод го олеснува чистењето, лесен за склопување и расклопување кога не е во употреба. Оваа ротирачка количка зазема само помалку простори, и може да се постави помеѓу кабинетот и wallидот, одржувајте ја вашата кујна чиста и уредна. 【Цврсто и дишењето】 : Полицата за ротирање на кујната за складирање усвојува цврста и издржлива метална рамка со сликање на анти-кавга, дизајнирана со надграден целосен затворен чувар на шуплина, кој е многу дише, одржува овошје и зеленчук свеж. И зачуваните артикли можат да се видат јасно, што ги прави поудобни за употреба во слоеви. Растојанието на слојот е зголемено од двете страни на заштитата на оградата за да се заштити стоката не се лизга, посигурен. 【Флексибилен и удобен】 : Ротирачки решетки за складирање со тркала, тркала за вртење од 360 ° нудат непречено искуство со тркалање дури и кога се целосно натоварени. 4 тешки тркачи (2 заклучени) го олеснуваат да се тркалаат и да застанат насекаде, или да застанат стабилно на трајно место што го сакате, дизајнот на двојни колони за да се спречи тресење и неми гумени тркала за да се спречи бучавата. 【Мути-функционална апликација】 : Овој организатор на ротирачки корпи е одличен удобен организатор на кујната за чување овошје, зеленчук, зачини, закуски, книги, тоалети, но не само за кујната. Исто така е погоден за дневна соба, бања, спална соба, канцеларија, перална, хотел, салон, училиште и други лесно влажни околини. Може да се користи насекаде во куќата. Направено од висококвалитетен издржлив метален материјал, со бело сликарство против завршувањето на првенството, оваа функционална корпа за складирање метал ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање. Секоја корпа може да се ротира за да се олесни складирањето и земањето предмети. Капацитетот за оптоварување со оптоварување секој слој може да има поддршка за тежина од 33 bs. Овој организатор на ротирачки корпи е одличен удобен организатор на кујната за чување овошје, зеленчук, зачини, закуски, книги, тоалети, но не само за кујната.

Особините