.

Б-16271 Ezychange Транзиција Адаптер Постави 6 парчиња

Б-16271 Ezychange Транзиција Адаптер Постави 6 парчиња

DEN 319.20

Стока
Достапно е за нарачката

Содржина : 6 парчиња Дијаметар : 14-30мм/32-5, 98 инчи. Материјал : метал. Клучот За визијата Макита Е Постојаниот стремеж за иновации во нашата технологија и нашите производи. Од нашите безбедносни решенија како АВТ и екстракција на прашина, до нашата технологија На Литиум-Јонски батерии И полначи, Макита е во првите редови за нови идеи. Сето ова се сведува на нашиот посветен центар за истражување и развој Во Јапонија, каде што инженерите работат напорно за постојано подобрување на нашите производи во сите аспекти, од потрошувачката на енергија до ergономскиот дизајн и функција.

Особините