.

Hemoton фино решетка од не'рѓосувачки челик врел саксија за садови лажички жариња супа лажица лажица нестепена лажица лажица лажица јаде лажица каша лажица кујнски га

Hemoton фино решетка од не'рѓосувачки челик врел саксија за садови лажички жариња супа лажица лажица нестепена лажица лажица лажица јаде

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Направен од врвен материјал, овој производ е носење и корозија- - и, и нема да се деформира по долгорочна употреба и продолжена. Feelе се чувствувате пријатно да го држите и да ви дадете добар зафат. Мала големина, лесна за чување. Мазна површина, долгата рачка може да се истури супата на вашите раце. Иако е едноставен во дизајнот, многу практично кога се користи. Направен од врвен материјал, овој производ е носење и корозија-. - и, и нема да се деформира по долгорочна употреба и продолжена. Feelе се чувствувате пријатно да го држите и да ви дадете добар зафат. Мала големина, лесна за чување. Мазна површина, долгата рачка може да се истури супата на вашите раце. Иако е едноставен во дизајнот, многу практично кога се користи. Опис Ова е лажица лажица. Направено од материјал за оценување за вашата трајна употреба. Долга рачка и голема лажичка, која ќе ги заштити вашите раце од скалање или повреда. Посоодветно за вашиот тенџере со залихи.

Особините