.

Мажи облека хип хоп спортска облека пролетна есенска машка сетови јакна+панталони обични спортски костуми за мажи

Мажи облека хип хоп спортска облека пролетна есенска машка сетови јакна+панталони обични спортски костуми за мажи

DEN 1322.56

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 63% полиестер, 37% памук. Повлечете го затворањето. Нашата цел е да ве направиме задоволни, ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте не навреме. Повод : Овој палто сет е совршен за зима и есен, погоден за канцеларија, училиште, состанок, работа, Божиќ, забава, датум, одмор, патување и секојдневно секојдневно носење, тоа е подарок за Денот на трудот за семејство, татко, пријатели или момче Размислен подарок, како и нов подарок за семестар. Дизајниран без жртва. Овие современи чуда за тренингот нудат неспоредливи атлетски перформанси, динамична разноврсност и стил, додека го намалуваат влијанието врз животната средина. Функција : Мода, фитнес, мулти-џеб, отпорен на гребење, отпорен на абење, издржлива, не-деформација, дише, не е лесен за брчки, удобно. Rip Stop : Памук полиестер мешавина од ткаенина. Избледи, смалување и отпорен на брчки. Модерен изглед, надолжен еластичен дизајн, густ и еластичен, се протега удобно. 63% полиестер, 37% памук. Повлечете го затворањето. Нашата цел е да ве направиме задоволни, ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте не навреме. Повод : Овој палто сет е совршен за зима и есен, погоден за канцеларија, училиште, состанок, работа, Божиќ, забава, датум, одмор, патување и секојдневно секојдневно носење, тоа е подарок за Денот на трудот за семејство, татко, пријатели или момче Размислен подарок, како и нов подарок за семестар. Дизајниран без жртва. Овие современи чуда за тренингот нудат неспоредливи атлетски перформанси, динамична разноврсност и стил, додека го намалуваат влијанието врз животната средина. Функција : Мода, фитнес, мулти-џеб, отпорен на гребење, отпорен на абење, издржлива, не-деформација, дише, не е лесен за брчки, удобно.

Особините