.

Токалока црна и сребрена тапа за бања висока тапа, тапа за мијалник на бакарни садови, мат црна и хромирана тапа за мијалник за бања, единечна рачка единечна дупка л?

Токалока црна и сребрена тапа за бања висока тапа, тапа за мијалник на бакарни садови, мат црна и хромирана тапа за мијалник за

DEN 1580.64

Стока
Достапно е за нарачката

Полираната хром и мат црна тапа е посебен избор за декорација на вашата бања Може лесно да се совпадне со различни сливови, а во исто време го одразува вашиот уникатен вкус. Дијаметар на дупката : φ32mm. Една инсталација на дупки, не е потребна водоводџија. Инсталацијата на DIY може да се заврши во рок од 30 минути. Лесно е да се отстрани аераторот и да се исчисти мрежата. Аериран поток, произведува поголем и побелен поток што е мек на допир. Минимизирајте ја бучавата. 100% месинг тапа. Производство на 'рѓа. Обезбедува долговечност и веродостојност. Комбинацијата на мат црна и полирана хромирана завршница го прави вашиот мијалник да изгледа уникатен. Материјал - SUS304 Не'рѓосувачки челик. Стандардна сертификација, безбедна за употреба. Цврст конектор за месинг, лесен за инсталирање со едноставни алатки во рок од неколку минути. Не е потребно водоводџии, инсталација без проблеми. Pex Tubing Safe за вода за пиење - Бесплатно олово, безбедно за употреба на вода за комерцијален или станбен мијалник за кујна, бања, матични мијалник за внатрешни работи/ отворено. Висок квалитет : SUS304 плетенка од не'рѓосувачки челик изработени од челик со висок степен, кој е отпорен на корозија и 'рѓа. Големина : 2 парчиња за снабдување на црева за топла и ладна вода, секој долг околу 24 инчи (60 см). Црева за вода со женски конектор за компресија од 9/16 ". Изграден силиконски заптивка, мијалник за запечатување на двојно прстенот, без истекување. Ве молиме, погледнете го овој дијаграм со големина за да ја изберете тапата што одговара на вашиот слив пред да го купите. √ Здрава црна тапа : Цела тапа од месинг со висок степен месинг Телото обезбедува долговечност и религија, надградена матна црна и полирана хромирана завршница, без бледнее! Исклучително изработка, ќе добиете сигурно квалитетен и безбеден производ за тапа за бања. поток што е мек на допир и не се распрснува. Може да го отстраните аераторот и да ја исчистите решетката. Токалока тапа е 100% тестирана со под притисок во фабриката. Може да има остаток на вода што излегува од тапата. √ мат црно Тапа на сливот - најсоодветната големина, дебелината на максимум. Севкупна висина : 279,5 мм (11 ″), висина на плунка : 235,2 мм (9,26 ″), должина на плунка : 156,2 мм (6,15 ″), Вклучено е и стандардно црево на САД - Нашата црна тапа за бања, вклучувајќи CUPC овластен 60 см (23,6 инчи) Водоснабдување црева, SUS 304 плетенка од не'рѓосувачки челик, стандардни нишки од 9/16-24. Дизајнирано да одговара на тапа за бања со една дупка. √ Лесна инсталација на DIY - тапа за бањи за бања вклучува вклучува тапа за мијалник за бања, црево за снабдување со топла и ладна вода, хардвер за монтирање, рачен.

Особините