.

Fujiyuan 20 парчиња прилагодувачки триаголник со лента за вртење на шипката d de dee прстен

Fujiyuan 20 парчиња прилагодувачки триаголник со лента за вртење на шипката d de dee прстен

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

Увезени Затворање на тока. Миење на рацете. Внатрешен дијаметар : 1 "(25ммм). Дијаметар на тркалезен прстен : 9мм. Количина : 20 парчиња во еден пакет. Боја : пиштол црна, материјал : легура на цинк. Може да се користи на торби, чанта, пакет, кожа, занает , Лента, појас, висечки крпа, бања, кујна, крошна на шатор на отворено и така натаму. Затворање на тока. Дијаметар на тркалезен прстен : 9мм. Количина : 20 компјутери во еден пакет. Боја : пиштол црна, материјал : легура на цинк. Може да се користи на торби, чанта, пакет, кожа, занает, лента, појас, висина крпа, бања, кујна, крошна на шатор на отворено и така натаму.

Особините