.

12x40mm 5,6мм до 18 ласерски диоди метал куќиште куќиште куќиште w/леќи и капачиња

12x40mm 5,6мм до 18 ласерски диоди метал куќиште куќиште куќиште w/леќи и капачиња

DEN 72.00

Стока
Достапно е за нарачката

12x40mm куќиште на диоди Со пластични леќи од 200-1100nm и пролет. За ласерска диода од 5,6 мм до 18. Ласерска компонента. 12x40mm куќиште на диоди. Со пластични леќи од 200-1100nm и пролет. За ласерска диода од 5,6 мм до 18. Ласерска компонента. Карактеристики : Материјал и боја Сребрена алумиум Внатрешен дијаметар : Ø10.3x40mmoutside Дијаметар : Ø 12 x 40 mm (со исклучок на капачето) Детали : Возачот на колото 10x20mm може да се монтира во куќиштето на диодата за ласерско диод до 18 до 18! Со пролет! Може да му помогне на диодата построго да контактира со куќиштето. Пакет : 1 PC 12x40mm 5,6мм до 18 ласерски диоди метал куќиште w/ леќи и капачиња.

Особините