.

Swено ќебе во понеделник Хатер мачка памучно ќебе за доенчиња, примање ќебе, лесен меко залепено ќебе за креветчето, шетач, расадници за ќебиња, 30х40 во сина боја

Swено ќебе во понеделник Хатер мачка памучно ќебе за доенчиња, примање ќебе, лесен меко залепено ќебе за креветчето, шетач, расадници

DEN 351.84

Стока
Достапно е за нарачката

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти Издвои vvfelixl бебешки работи за вашата пита за чистење во животот! Ние сме поттикнати да направиме удобна и прифатлива облека или домашен текстил направен од високо квалитетни ткаенини и забавни шарени теми. Ние разбираме дека удобноста и скратеноста е најважна за вас.

Особините