.

НЕ Молња Граница Сакс Блу / ЗА РЕГЗА Телефон Т-01Д / докомо ДТСР1Д-ПЦЦЛ-201-Н099

НЕ Молња Граница Сакс Блу / ЗА РЕГЗА Телефон Т-01Д / докомо ДТСР1Д-ПЦЦЛ-201-Н099

DEN 596.96

Стока
Достапно е за нарачката

DTSR1 D-PCCL-201-N099 РЕГЗА Телефон Т-01Д/докомо. DTSR1 D-PCCL-201-N099. РЕГЗА Телефон Т-01Д/докомо. Чувајте ГО Вашиот РЕГЗА Телефон Т-01Д/докомо од гребнатини! Многу е лесно да се отстрани. Земете го со вас со поп дизајн што ќе направи да се чувствувате како промена на облеката.

Особините