.

Mkono Месечината фаза wallид виси и 2 парчиња macrame wallид што виси boho wallид што виси декор за спална соба за дневна соба за дневна соба

Mkono Месечината фаза wallид виси и 2 парчиња macrame wallид што виси boho wallид што виси декор за спална соба за дневна соба за дневна

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Пакет : Вкупно : 3 парчиња сет, вклучувајќи 1 компјутерски фаза на wallидот на месечината и виси 2 wallидови на Macrame Големина : Декор на фазата на месечина : 53 '' должина, висина на wallидот на macrame : 28 "должина x 13" ширина. Изгледа елегантно и убаво кога виси на wallидот или како позадина. Прекрасен декор за дома за виси, совршен како украсна венец за дневна соба, спална соба, канцеларија, студентски дом. Прави прекрасен додаток на виси на wallsидови, полици, постелнини, огледала, камин, прозорец и многу повеќе. Со овие wallидни завеси кои веднаш додаваат боемска вибрација во вашата соба и загреваат простор. Тие се одлични за спална соба, дневна површина, над главата, работен простор или каде било каде сакате да донесете текстура и интерес за вашите wallsидови. Совршена wallидна уметност и неопходна декорација за дома. Декоративни вашиот дом, канцеларија, спална соба, дневна соба. Уникатен дизајн : Инспириран од целиот процес на промена на „фаза на месечината“. Висината хоризонтално создава удобност и природен живот за вашиот простор за живеење, ве тера да се чувствувате пријатно и опуштено по стресната работа.

Особините