.

Само возење со мотокрос број плоча обичај персонализирана јакна од кошула со душичка

Само возење со мотокрос број плоча обичај персонализирана јакна од кошула со душичка

DEN 1055.84

Стока
Достапно е за нарачката

8-унца, 50/50 памук/поли Направени во САД или увезени. Затворање на чипка. 7,75-унца, 50/50 памук/поли; Нечистотија на воздушниот авион без да се залепи-шевови со двојно игла на шевовите, двојно поставена аспиратор со цртеж за бојадисување на ребра-плетени манжетни и лента за половината со спандекс, џеб од предната торбичка. Персонализирани со вашиот број на плочата во стилот „Kawi“ и вашето име/број на грб. Името и бројот ќе одговараат на бојата и стилот на дизајнот на пример слики (фонт за скрипти). Продадени и бродови директно од само возење облека само !!!. Трговски знак производ на само возење облека само достапен од само возење облека. Само возење со мотокрос број на плоча за четкичка црна худи со ваш избор на графичка боја 50/50 мешавина худи достапна во големина S-M-L-XL-XXL мерења на производи (во инчи) метричка конверзија 1 инч = големини на графикони со големина од 2,54 см во инчи 38-40 Градите M 42-44 градите L 46-48 градите XL 50-52 градите 2x L 54-56 градите ако набавите персонализирана ставка, ве молиме поставете какви било прашања во врска со големината, материјалот или градежништвото пред купувањето, бидејќи нема да прифатиме поврат или размена на овие предмети на овие предмети Освен ако не се должи на нашата грешка.

Особините