.

Сонувач за кревање хеланки за кревање на задникот жени Беспрекорни тренинзи за тренингот со високи половини салата плен стомак Контрола на јога панталони

Сонувач за кревање хеланки за кревање на задникот жени Беспрекорни тренинзи за тренингот со високи половини салата плен стомак Контрола

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

87% најлон, 13% спандекс Затворање на копчињата. 【Мека ткаенина што се протега】 Лесна и истегната ткаенина создава гола сензација. Направени со мека мешавина од материјали, овие хеланки ќе се чувствуваат бестежински на вашето тело додека ве гушкаат на сите соодветни места, дозволувајќи ви да го уништите тренингот без никакви нарушувања или непријатности. Одликувајќи се со беспрекорна плетена ткаенина. 【Обликот на вашето тело】 Контурирајте ги кривините и ја насочува вашата форма. Ова обликување на панталоните е дизајнирано да обезбеди скромна компресија за да го израмни абдоменот, да го затегнете вашиот мидриф, веднаш да ги намалите линијата на половината, ги измазнува испакнатините и испакнатините на бутовите. Нашите фитнес хеланки со употреба на 4 D форма и лесна технологија за да добијат фигура и да ги подигнат колковите. 【Високиот половината】 Широк лента за половината без никакви мафини и контрола на стомакот. Високиот раст на половината добро ја држи подрачјето на половината. Добра контрола на стомакот, скријте го стомакот и ве натера да изгледате потенок. 【Супер симпатичен задник】 Затегнете го задник за да го обликувате вашиот плен. Слатката симпатична стружење ви дава природен лифт на задник и го прави вашиот плен да изгледа толку убав и сочен! Рушениот дизајн на задникот може ефикасно да ја истакне кривата на задникот, да го потисне вашиот плен, да го направи вашиот секси.

Особините