.

Орнаменти на Викаски, држач за држачи на железо свеќа, ретро inkинко лисја ароматерапија есенцијална масло за горилник

Орнаменти на Викаски, држач за држачи на железо свеќа, ретро inkинко лисја ароматерапија есенцијална масло за горилник

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Двојна употреба како горилник на есенцијално масло од свеќник и ароматерапија Исто така, се одликува со железна основа за стабилно стоење и мазна површина за миење. Направено од железо ,, Исклучителен и стилски. Наменето да шири мирис, светла низ решетката и да фрли убави обрасци на wallидот или масата со освежувачки воздух. Отворен дизајн на лисја од гинко, креативен и мода. Опис Ова е прекрасен свеќник, изработен од премија железо, што е поцврсто и нежно. Ironелезната база овозможува стабилно стоење на повеќето работни места. Совршено за забави, свадби, в Valentубените, Пром, продавници за прозорци и хотелски клубови. Карактеристики Колор : Црно. Материјал : железо. Големина : околу 18х9. Двојна употреба како горилник на есенцијално масло од свеќник и ароматерапија. Отворен дизајн на лисја од гинко, креативен и мода. Направено од железо ,, Исклучителен и стилски.

Особините