.

Sweelivin Longline Sports Sports Sports за жени беспрекорни постепени резервоари врвови на врвови за вежбање јога култури

Sweelivin Longline Sports Sports Sports за жени беспрекорни постепени резервоари врвови на врвови за вежбање јога култури

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

87% најлон, 13% спандекс Еластично затворање. Longline Sports Sports Cra - Мала големина одговара за 30 A 30 B 30 C 32 A 32 B, средна големина одговара за 34 A 36 A 34 B 32 C 30 D 32 D 30 DD, голема големина одговара за 36 B 34 C 34 D 32 DD, X -LARGE SIZE FISE за 38 B 38 C 36 D 34 DD, XX -Ларг/плус врвовите на големината се вклопуваат за 40b 40c 38d-. Крст-грб спортски градници-ние дизајниравме беспрекорни секси градници со грб-крст назад за голем број на движење. Удобно вклопување, без жица. Нема шоу за дамки од пот по јога или кој било друг спорт-. Меки и дише материјал - облечен во логорен спортски градник за удобно прилагодување, меки и удобни, врвови за вежбање со јога комбинираат секси, симпатична, мода и функција-. Совршени исечени резервоари - Најдобар избор за спортови со ниско влијание, дневно носење или кошули за вежбање, ослободете се за вашите гради. Може да биде резервоар за култури, градник за јога, градник за тренингот, градник за танцување, спортски резервоар, градник за спиење, дневен градник и секојдневен градник за јога, пилатес, фитнес-. Професионална услуга по продажба - стоиме зад квалитетот на врвовите на резервоарот. Ве молиме, проверете ја табелата со големина на градници внимателно пред да купите. Секој проблем со врвовите на тренингот е добро прифатен-. Ткаенината за дишење во овој врвен резервоар за спортски градник обезбедува дека е регулирано милје на кожата, помагајќи ви да ги подобрите вашите перформанси.

Особините