.

Куки за автомобили Udikefo за чанти и торби - 2pack, држач за чанта за автомобил, кука за чанти од автомобили

Куки за автомобили Udikefo за чанти и торби - 2pack, држач за чанта за автомобил, кука за чанти од автомобили

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

? ? 【Универзално вклопување за сите возила】 Овие куки нема да го изгребат столбот на потпирачот за глава; Нежниот засилен аспиратор може да спречи олабавување на куката Кука до прилагодливо бракување со 3 фази, можете да ја прилагодите затегнатоста според моделот, што го прави универзален за сите модели. ? Кука до прилагодливо бракување со 3 фази, можете да ја прилагодите затегнатоста според моделот, што го прави универзален за сите модели. ? Можете да ја скриете куката кога не ја користите.Ви корисни куки за потпирачот за глава на автомобили. ? 【Лесен за употреба】 Овие куки за чанти се многу лесни за инсталирање во секунди. Дизајнот на странично отворање без потреба да го расклопите потпирачот за глава на автомобилот, едноставно закачете ги околу столбовите за потпирачот за глава, не се потребни алатки. Спецификации : 2 во 1 куки за седишта за автомобили за чанти и торби со сопственик на држачи за чанти од прицврстувачот на главата на чанти, закачалници, отпорност, тишина и универзално вклопување на држачот на мобилниот телефон на куката одговара на 4inch на 6.

Особините