.

Заштитник на палма за одмор на кожата и заштитник на екранот Анти-сјајно светло филтер за сина светлина за 2023 2022 M2 MacBook Air 13,6 A2681

Заштитник на палма за одмор на кожата и заштитник на екранот Анти-сјајно светло филтер за сина светлина за 2023 2022 M2 MacBook Air 13,6

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

【Совршено се вклопува во Mac Book Air M2 13,6 инчи】- Совршено е вклопување за 2023 2022 Apple Mac Book Air M2 чип 13,6 инчен модел A2681 Белешка : Различни модели одговараат на различен заштитник на екранот. Ве молиме, проверете го бројот на моделот "A2 XXX" на задниот дел од Mac Book пред вашата набавка, проверете дали одговара на бројот на моделот во насловот "A2681". 【Висока прецизност】- Прилагоден дизајн, нема потреба да се скратите сами, совршено во боја што одговара на вашиот Mac Book што се меша по апликацијата. 【Отпорен на гребење】- Спречете го вашиот нов M2 Mac Book Air за да избегнете гребнатини со часовник, токи, накит и други метални предмети. Лесен за употреба, не останува остаток кога ќе се отстрани. 【Новата ажурирана подобрена анти-сина светлина карактеристика】-најновата технологија за филтрирање на сина светлина со 7-слој слоевит дизајн, подобрување на анти-сина светлина перформанси, заштита од UV400, заштита на зрачење, анти-статичко, олеснување на заморот на очите и ви помага да спиете подобро . 【Ултра тенок и анти -сјај】 - Ултра тенка дебелина од 0,15 мм, процесот на мат со сјај, ефикасно ги штити очите од штетен сјај, УВ и сина светлина. Нашиот филтер за компјутерски екран е идеално решение за давателите на здравствени услуги, мобилни работници, патници, студенти и деловни патници. Наменето за најновиот Mac Book Air 13.6 "Inch M2 Chip Model A2681 со ID на допир (издание на допир 2023 2022). Mac Book Air M2 Track Pad заштитник, Mac Book Air M2 Palm Rest Plactor. M2 чип модел A2681 со ID на допир (издание на 2023 2022). Заштитник на Macbook Air M2 Track Pad, Mac Book Air M2 Palm Empert Estant. Не е компатибилен со другите модели на Mac Book Air. 2023 2022 Mac Book Air M2 13.6 "A2681 Anti Blue Light Ecter заштитник и заштитник на палма за одмор на кожата Копчиња Компатибилен со : Нов Mac Book Air 13,6 инчи со Apple M2 CHIP 2023 2022 Објавување модел A2681 : MLY03 LL/A MLY13 LL/A MLXW3 LL/A MLXX3 LL/A MLY23 LL /A MLY33 LL/A MLY43 LL/A MLXY3 LL/A Ве молиме, проверете го бројот на моделот "A2 XXX" на задниот дел од Mac Book пред купувањето, проверете дали одговара на бројот на моделот во насловот "A2681" - случајот не одговара на другите модели Produst Produst Карактеристики Mac Book Air M2 Palm Empert Cock Cock Cover Premeces -Поддржете го вашиот нов Mac Book за да избегнете гребнатини со часовник, токи или накит.

Особините