.

Yulu E10 Plus Car Radio 12.1 инчен стерео за F150 2015 до 2020 и F250 F350 F450 2017 до 2021 Android 10.0 GPS навигација безжичен CarPlay 5G WiFi SiriusXM, нова надградба! 6G+64G Aux/оптички влакна надвор

Yulu E10 Plus Car Radio 12.1 инчен стерео за F150 2015 до 2020 и F250 F350 F450 2017 до 2021 Android 10.0 GPS навигација безжичен CarPlay 5G

DEN 110.24

Стока
Достапно е за нарачката

【Применливи модели】 Ажурирани! Додадете излез на Aux & Optic, 6 G RAM меморија + 64 G ROM За F-150 2015-2020 сите модели. Погодно е за F250/ 350/ 2017-2021 сите модели. Го поддржува системот за звук на B&O без адаптери. Зачува фабрички единица на аудио системот, ги задржува фабричките HVAC панели и копчињата. Некои F250/350/450 2020 и нагоре камиони бараат специјални прицврстувачи за жици, ве молиме контирајте нè за бесплатни прицврстувачи. ?【Powerful and complete driving information and control functions are integrated on the home page】 Including navigation, audio, phone, driving instruments, airbag lights, air conditioning, lighting system, trunk control, ADAS, tire pressure, outside temperature, OBD data, etc. ?【Retained most factory features than any other brand】Including audio system unit, SYNC1, most of the features of SYNC2/3, such as Sirius XM radio, auto-parking assistance, auto HVAC & wheel from factory remote start, compass, USB порта, тон на допир, задна камера, предна/360 камера, контроли за масажа на седиштата, контроли на амбиентално осветлување, контрола на воланот, целосна функција на климатизација, итн? & Hot Spot, Автоматска контрола на предната страна/360 камера, контроли на задната врата на камиони, запомнете ја исклучената состојба (автоматски почеток/стоп), сплит екран, стерео приказ на статусот на вратата, брз подигнување, двоен DSP, BT5.0 Телефон и w/aptx загуба Помалку музика , GPS навигација, Phonelink, AM/FM, Интернет/офлајн музика и видео игра, контроли на воланот, онлајн/офлајн мапи, апликација за преземање, итн.? 7 × 24 часа инженери за услуги по продажбата обезбедуваат техничка поддршка во реално време. 30 дена гаранција за враќање на парите и гаранција за 1-годишна производ, со исклучок на трошоците за испорака. Нашиот сервисен центар по продажба во Калифорнија. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако наидете на какви било проблеми за време на инсталацијата. 【Применливи модели】 Ажурирани! Додадете излез на Aux & Optic, 6 G RAM меморија + 64 G ROM. За F-150 2015-2020 сите модели. Погодно е за F250/ 350/ 2017-2021 сите модели. Го поддржува системот за звук на B&O без адаптери. Зачува фабрички единица на аудио системот, ги задржува фабричките HVAC панели и копчињата. Некои F250/350/450 2020 и нагоре камиони бараат специјални прицврстувачи за жици, ве молиме контирајте нè за бесплатни прицврстувачи.

Особините