.

Гроздобер дрвен знак за декор за домови, 16 x16, декоративен знак за виси wallид, знак за украси на wallидови од земја, со изреки - дајте му му на Бога и одете на спиење

Гроздобер дрвен знак за декор за домови, 16 x16, декоративен знак за виси wallид, знак за украси на wallидови од земја, со изреки - дајте

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Дрво Зошто да ја изберете нашата инспиративна цитат wallидна уметност? декор за дома со око со елегантно цврсто дрво ќе ги импресионира вашите гости и семејство длабоко. Инспиративниот збор ве инспирира да се соочите со животот позитивно и храбро. Совршена големина : 16 "x16". Декоративен знак на wallидна плакета изработен од природно дрво и вклучува куки за виси, лесни за обесени или ставени. Домашен декор : Овој знак за дрвени wallидови е совршен за вашиот дом, фарма, бања, спална соба, дневна соба, кујна, кафе, бар, книжарница; Исто така, прави одличен подарок за забави за домаќинство, родендени и празници. Вие сте загарантирани : Ако имате незадоволство од производот, ние ќе ви обезбедиме целосна наплата. Зошто да ја изберете нашата инспиративна цитат wallидна уметност? декор за дома со око со елегантно цврсто дрво ќе ги импресионира вашите гости и семејство длабоко. Инспиративниот збор ве инспирира да се соочите со животот позитивно и храбро. Совршена големина : 16 "x16". Декоративен знак на wallидна плакета изработен од природно дрво и вклучува куки за виси, лесни за обесени или ставени. Домашен декор : Овој знак за дрвени wallидови е совршен за вашиот дом, фарма, бања, спална соба, дневна соба, кујна, кафе, бар, книжарница; Исто така, прави одличен подарок за забави за домаќинство, родендени и празници. Вие сте загарантирани : Ако имате незадоволство од производот, ние ќе ви обезбедиме целосна наплата.

Особините