.

X Autohaux златен тон алуминиум легура предниот браник приколка прстен за влечење на кука за влечење за јапонски автомобил

X Autohaux златен тон алуминиум легура предниот браник приколка прстен за влечење на кука за влечење за јапонски автомобил

DEN 879.84

Стока
Достапно е за нарачката

Направено од добар квалитет на алуминиумска легура, издржлив и силен Лесна и брза инсталација, само директно заврткајте ја апликацијата. Оставете влечење на автомобилот безбедно без да го оштетите браникот. Ова е производ што не е ОЕМ, само додаток!. Материјал : Алуминиумска легура. Боја : златен тон, сребрен тон. Вкупна должина : 190мм/7,48 ". Дијаметар на круг : 49мм/1,93". Должина на завртката : 79мм /3. Должина на завртката : 34мм /1. Големина на завртката : M18x2. 1 x кука за влечење на браник. Подготвување : За јапонски автомобил. Должина на завртката : 34мм /1.34 “; Големина на завртката : M18x2. Ве молиме, внимателно потврдете дали големината на производот одговара на вашиот модел пред да нарачате. Направен од материјал за алуминиумска легура со добар квалитет, издржлив и силен. Добри додатоци за надворешни додатоци за автомобили, дозволете влечење, дозволете влечење автомобилот безбедно без да го оштети предниот браник. Лесна и брза инсталација, само директно зашрафете ја апликацијата.

Особините