.

Дојди мачки играат тунели играчка играчка цевка за играчки вежба за зајаци за зајаци кутре.

Дојди мачки играат тунели играчка играчка цевка за играчки вежба за зајаци за зајаци кутре.

DEN 383.84

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : Должина 122 см, дијаметар 25см, погоден за мали мачки, зајаци, кученце и мали животни Интересен дизајн : Повеќе не носи осаменост на вашето домашно милениче. Овој тунел обезбедува интерактивни бегства, ephephole дозволувајќи му на вашето домашно милениче да истражува, лови и кријат, обезбедувајќи бесконечно време за забава и вградени топки за виси за да додадат поголема забава во вашата здроби. Солидна конструкција : Тунелот за мачки е изработен од полиестер отпорен на солзи, завиткан околу цврста челична рамка што останува стабилна додека мачката влегува и се тркала. Нема незгоден гласен звук. Тој нуди часови вежбање и само-забава. Склопувачки и преносен : Можете да го избришете тунелот со влажна крпа. Дизајнот за преклопување го отежнува употребата при преклопување и складирање. Исто така, може добро да се склопи за да патува!. Лесна грижа : Стилскиот принт го привлекува вниманието на домашните миленици и е многу отпорен на нечистотија. Најдоброто од сите, нашата салата за мачки е целосно пеење!. Вашето домашно милениче ќе ја сака оваа играчка, ние ја гарантираме! Спецификации : Дијаметар : Должина 122 см, дијаметар 25смстал : Еден начин два напади за вметнување : 1*ПЕТ ТУНЕЛЕКТУРИ : 1.

Особините