.

HB1 125 топки ролери тип на табела за тенис пикер полиестер најлон голем капацитет за прибирање рамка машина за пинг-понг голф топка и ореви

HB1 125 топки ролери тип на табела за тенис пикер полиестер најлон голем капацитет за прибирање рамка машина за пинг-понг голф топка и ореви

DEN 1279.84

Стока
Достапно е за нарачката

? ? 【Висок квалитет на материјал】 Висококвалитетното занаетчиство на избирачот му овозможува на производот непречено да се лизне на тенискиот терен без пречки ? ? ? 【Широк спектар на употреба】 Можете да соберете топки со дијаметар од 1,37in до 2,36in , како што се тенис на маса и топки за голф. Може да соберете и ореви со дијаметар од 1,37in до 2,36in.Севејте време : Поминете помалку време да бркате топки и повеќе време за вежбање и играње! Пакетот вклучува и ефикасен колекционер на топката за тенис и самостојна бункер за топка.Семот на тркалање : Работете со бункер 2 во 1 топка само една рака на сите површини : глина, тврда, трева и тепих. Соберете неколку топки истовремено и чувајте топки во тапанот за тркалање.Поставете го нозете : Откако ќе ги превртите вашите залутани топки, превртете го и ставете го во прилагодливата база на статив. Кукајте го еластичниот опсег, тогаш топчињата може да се истури.

Особините