.

Божиќни украси на Галпада 16 парчиња Божиќ Имитирана постелнина Веб -божиќна Болка за украсување Декоративна лента

Божиќни украси на Галпада 16 парчиња Божиќ Имитирана постелнина Веб -божиќна Болка за украсување Декоративна лента

DEN 372.80

Стока
Достапно е за нарачката

Тие доаѓаат со пакет ролни Лесен за употреба и складирање. Ова е декоративна лента, изработена од траен и премија материјал и пријателски за кожата. Дизајнот на креативните Божиќни елементи ќе ви донесе среќен фестивал. Совршен за занаетчиски занаетчиски DIY, DIY за завиткување на подароци, распоред на сцената, итн. Добро изработка и добра текстура обезбедува практичност и издржливост. Тие доаѓаат со пакет ролни. Лесен за употреба и складирање. Ова е декоративна лента, изработена од траен и премија материјал и пријателски за кожата. Дизајнот на креативните Божиќни елементи ќе ви донесе среќен фестивал. Совршен за занаетчиски занаетчиски DIY, DIY за завиткување на подароци, распоред на сцената, итн. Добро изработка и добра текстура обезбедува практичност и издржливост. Опис Оваа декоративна лента е добро изработена материјал со добар квалитет, можете да ја користите долго време. Со дизајнот на Xmaselements, тоа ќе донесе среќен и незаборавен Божиќ за вас.

Особините