.

Хемотон 4 парчиња Бели Правоаголни Меламински Чинии, Чинии За Вечера Салата За Сервирање Садови Нераскинливи Елегантни Садови За Јадење Микробранова Печка За Миењ

Хемотон 4 парчиња Бели Правоаголни Меламински Чинии, Чинии За Вечера Салата За Сервирање Садови Нераскинливи Елегантни Садови

DEN 334.24

Стока
Достапно е за нарачката

Има широк спектар на апликации, совршени за многу сцени како што се дома, ресторан, отворено, употреба во кујна Направено од безбедни и цврсти меламински материјали, што го прави безбеден и има долг работен век. и одржувајте, едноставно исчистете со топла течност за миење садови или влажна крпа, лесна и удобна за одржување. Едноставна и светла боја, фина изработка, создаваат топла и удобна атмосфера. Одговара на вашата совршена големина, така што секогаш одговара на сите ваши омилени закуски и храна што. Опис Ова Е премиум плоча за месо од скара, која е изработена од премиум материјали, издржлива и безбедна за употреба. Одговара на вашата совршена големина, така што секогаш одговара на сите ваши омилени закуски и храна. Овој сад можете да го користите и за прилози, десерти, предјадења, супи итн. Карактеристики-Боја : Бело-Материјал : Меламин-Големина : Околу 19. 98во-Направено Од безбедни и цврсти меламински материјали, што го прави безбеден и има долг работен век.

Особините