.

12 држач за далечински управувач на со conвездие, кутија за организатор на кожни организатори со 6 оддели за складирање за дневна соба спална соба

12 држач за далечински управувач на со conвездие, кутија за организатор на кожни организатори со 6 оддели за складирање за дневна

DEN 459.04

Стока
Достапно е за нарачката

СТП кожа Направени во САД или увезени. Материјал : ПУ кожа, многу издржлива. Дизајн : Кутијата за далечинско складирање нуди шест оддели и е доволно пространа за да се одржи ТВ далечински управувачи, канцелариски материјали, пенкала и други мали предмети. Големина : Кутијата за складирање мери 9,8 x 4,5 x 4,1 инчи. Можете да изберете и да изберете што сакате. Повод : Модерна кутија за складирање погодна за разни прилики во секојдневниот живот, студија, спална соба, канцеларија и така натаму, практична декорација на домови. Совршен подарок : Персонализираната кутија за складирање е совршена како подарок за вашето семејство, пријатели на Денот на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, импресивен подарок. Кутија за далечинско складирање ја одржува вашата работна површина организирана. Избор на висококвалитетни материјали, најразлични бои и персонализиран дизајн на шема, стилска декорација на домови.

Особините