.

Девојки за момчиња Rvrovic Девојки Атлетски спортови сандали со отворено гума од гума за дише чевли со вода за дете за дете

Девојки за момчиња Rvrovic Девојки Атлетски спортови сандали со отворено гума од гума за дише чевли со вода за дете за дете

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Гума ѓон Добро избран материјал - мека постава со горниот материјал за дишење на мрежа нуди природно чувство. Лесен и флексибилен за поддршка на природно движење на стапалото. Гумени стапала против лизгање-Трајни и не-лизгачки гума е добар за безбедноста на бебето. Лесно за лесно исклучување - Дизајнот за затворање на прилагодливи ленти е лесен за бебето да се вклучи и исклучи. Што е најважно, чувајте ги нозете на бебето. Повод - Погоден за одење, трчање, плажа, базен, градина и други активности на затворено и на отворено. Одмор - 100% Задоволство е гарантирано враќање на нултата кавга - вратете ги чевлите од која било причина. Добро избран материјал - мека постава со горниот материјал за дишење на мрежа нуди природно чувство. Лесен и флексибилен за поддршка на природно движење на стапалото. Гумени стапала против лизгање-Трајни и не-лизгачки гума е добар за безбедноста на бебето. Лесно за лесно исклучување - Дизајнот за затворање на прилагодливи ленти е лесен за бебето да се вклучи и исклучи. Што е најважно, чувајте ги нозете на бебето. Повод - Погоден за одење, трчање, плажа, базен, градина и други активности на затворено и на отворено. Одмор - 100% Задоволство е гарантирано враќање на нултата кавга - вратете ги чевлите од која било причина. Добредојдовте на Rvrovic Storervrovic е моден, живописен и модерен бренд. Ние секогаш бевме посветени на создавање разни производи за бебиња и деца и одржување на нови дизајни. Нашата работа е да обезбедиме најсигурен и корисен производ за вашите деца. Спецификации Тип на ставка : Prewalker и Toddlerseason : Пролет, лето, есенски пол : Дете за момчиња и девојчиња, вклучени : 1 пар чевли. Боја : роза, розова, сива, каки, ​​црна, црна, сандали со вода на водата на Blue Kids Определување : Безбедни и внимателни детали Дизајн на капакот на капакот на пети со флексибилна не-означувачка гума од надворешната страна ја подобрува анти-лизгачката влечење, зафатот и издржливоста, за да создадете безбедна заштита за вашето дете Foot.

Особините