.

Hannlomax HX-305CD Преносен ЦД-Boombox, PLL FM радио, Bluetooth, LCD Deslay со задно осветлување, Aux-In, AC/DC Dual извор на енергија

Hannlomax HX-305CD Преносен ЦД-Boombox, PLL FM радио, Bluetooth, LCD Deslay со задно осветлување, Aux-In, AC/DC Dual извор на енергија

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Второ вчитување ЦД плеер со извонреден стерео квалитетен звук Вградениот стерео звучник обезбедува стерео звук на 360 ° H IGH. Телото на звучникот е изработено од метал, што во голема мерка ја подобрува стабилноста на аудио репродукцијата и носи бас со повисок квалитет. PLL FM радио со претходно поставени радиостаници : FM радиостаниците можат лесно да се наоѓаат со дигитално скенирање за да можете да започнете да ја слушате вашата омилена станица според претходно поставените функции. Bluetooth стриминг : Репродуцирајте ја омилената музика од вашиот паметен телефон или уредот со овозможено Bluetooth на овој Boombox со Bluetooth стриминг. Aux-In Connection : Едноставно вклучете го преку 3,5 мм приклучок и пуштете ја омилената музика од вашиот паметен телефон или таблети со AUX конекција. Двојна извор на енергија : Може да се напојува со адаптерот (вклучен) или 6 парчиња батерии со големина „Ц“ (не се вклучени) за целосна подвижност.

Особините