.

Womenенски виножито лента со бои во боја, џемпер со долги ракави против вратот, случајна шуплива плетена пулверска врвови

Womenенски виножито лента со бои во боја, џемпер со долги ракави против вратот, случајна шуплива плетена пулверска врвови

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Повлечете го затворањето. Должина на блуза : Редовно. Itе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за обичен, но трендовски изглед, погоден за пролет, есен или зима. Стил : Мода, случајна. Тип на шема : крпеница. Материјал : полиестер. ❤ Features : Долг ракав, V-врат, печатење, дневно, моден стил. Пропац со содржина : 1 x Women Women Top Sgender : Womenенски пригода : Мода, Dailymatery : ПолиестерПатерн Тип : Patch Work Please Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Доколку не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Сезона : Пролетната есенска зима, затегната, ткаенината што може да дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Материјал : Полиестер, мека и удобна должина : Редовно ќе биде совршено за парови со панталони, хеланки или фармерки за обичен, но трендовски изглед, погоден за пролет, есен или зима.

Особините