.

Кристофер Најт дома 313673 предводено дрво, кафеава + снег

Кристофер Најт дома 313673 предводено дрво, кафеава + снег

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Декоративни : Од неговите флексибилни гранки и зачудувачки сјајно завршување, нашето дрво совршено го доловува шармот на Божиќ Ова дрво се одликува со гранки со гранчиња за да создадат прекрасен изглед на снег, кој е идеален за малку расположи за одмор. LED светла : Со LED светла, нашето дрво гранче нуди еко-пријателска, енергетска ефикасна опција што ви заштедува електрична енергија и пари. Овие светла имаат неверојатно долг животен век и не изгоруваат како редовни светилки. Фукс дрво : Оваа алтернатива на дрво е дизајнирана од вистинско дрво, топлина, притисок и смола, давајќи му на ниско одржување, но зачудувачки изглед. Нашето дрво го користи овој материјал за да даде изглед на убав природен изглед додека нуди стабилна структура. Димензии : Изберете централен дел за празниците што е совршена големина за вас и вашиот дом. Оваа елка е 16,00 ”W x 16. herе сакате колку може да стане празничен вашиот внатрешен простор со едноставното додавање на ова шармантно дрво. Потребно е склопување : За оваа елка е потребно одредено склопување. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Декоративни : Од неговите флексибилни гранки и зачудувачки сјајно завршување, нашето дрво совршено го доловува шармот на Божиќ. Ова дрво се одликува со гранки со гранчиња за да создадат прекрасен изглед на снег, кој е идеален за малку расположи за одмор. LED светла : Со LED светла, нашето дрво гранче нуди еко-пријателска, енергетска ефикасна опција што ви заштедува електрична енергија и пари. Овие светла имаат неверојатно долг животен век и не изгоруваат како редовни светилки. Фукс дрво : Оваа алтернатива на дрво е дизајнирана од вистинско дрво, топлина, притисок и смола, давајќи му на ниско одржување, но зачудувачки изглед.

Особините