.

NINGB Силиконски куќиште на кожата и 2 црни стапчиња за стапчиња за палецот за PS4

NINGB Силиконски куќиште на кожата и 2 црни стапчиња за стапчиња за палецот за PS4

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 20-30 дена. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Гарантирајте го квалитетот на производите. Време на испорака 20-30 дена. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Спецификации за PS4, торби од типот на додаток, случаи и кожи, повеќе бои во боја, материјален силиконски, димензии (CM) 16,0 x 10,0 x 4.0, тежина (kg) 0.043, Содржина на пакет 1 случај,.

Особините