.

Преголеми џемпери со асо-плунка за жени основни цврсти бои за влечење со долги ракави со долги врвови на врвови на пулвер

Преголеми џемпери со асо-плунка за жени основни цврсти бои за влечење со долги ракави со долги врвови на врвови на пулвер

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Затворање на чипка Само миење на рацете. Материјал : Овие џемпери дизајнирани во измислица за квалитетно вклопување и чувство, и го прават ова одлично есенско парче. Womenените пулвер за џемпери се карактеризираат со аспиратор, дизајн со долг ракав, лабав стил на вклопување го прават тоа одговара на сите форми, маичка што мора да ја има за секоја модна жена или девојка. Машинско миење ладно миење одделно нежен циклус Не бели лежење рамно на суво ладно железо ако е потребно или суво чисто. Натпревар : Гроздобер џемпери за жени. Match со долги фармерки со високи половини, хеланки, здолниште, панталони, јакна. Сладок подарок за вашата ќерка, девојка и жена. Повод : Оваа преголема кошули за жени се претпочитаат за дома, дневно, училиште, дневна, работа, датум, обични, излези, канцеларија, за сите прилики. Одделение : Womens This Masshirt Sweatshirt е мека и удобна за носење, ви носи совршено искуство за носење.

Особините