.

Држач за метални чадори ZyHHDP со посебна лента за одвод, решетката за чадори за вентилација на решетки со дизајн на макара за трска, стапчиња за одење, дома и канцелар?

Држач за метални чадори ZyHHDP со посебна лента за одвод, решетката за чадори за вентилација на решетки со дизајн на макара за трска,

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

【Високо квалитетен држач за чадор】 Направено од трајна конструкција на вентилација на метална мрежа и извонредна изработка со отстранлив фиока за одвои од одвои и со дизајн на макара што ви нуди подобро искуство за употреба за складирање или сушење чадори 【Одвојна лента за одвои од одвојување】 чадор решетката со отстранлив сад за одвод е направена за задржување на вода и спречува истури за да се заштити секаков вид на подот и тепих од вода. Дизајн на уривање, лесен за чистење на фиоката за вода, да се задржи суво опкружување. 【Иновативен дизајн】 Овој дизајн на вентилација на метални мрежи, оставете го вашиот чадор слободно да дише, дното на штандот за чадор е дизајнирано со макари, што е погодно за заштеда на просторот. 【Капацитет】 Оваа продавница за чадори за чадори се наоѓаат долги и кратки чадори одделно, со складирање на голем капацитет барем сместуваат 10 долги и 2 кратки чадори. 【Димензии】 37*20*60см/14.6in, ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. 【Високо квалитетен држач за чадор】 Направено од трајна конструкција на вентилација на метална мрежа и извонредна изработка со отстранлив фиока за одвои од одвои и со дизајн на макара што ви нуди подобро искуство за употреба за складирање или сушење чадори. 【Одвојна лента за одвои од одвојување】 чадор решетката со отстранлив сад за одвод е направена за задржување на вода и спречува истури за да се заштити секаков вид на подот и тепих од вода. Дизајн на уривање, лесен за чистење на фиоката за вода, да се задржи суво опкружување. 【Иновативен дизајн】 Овој дизајн на вентилација на метални мрежи, оставете го вашиот чадор слободно да дише, дното на штандот за чадор е дизајнирано со макари, што е погодно за заштеда на просторот. 【Капацитет】 Оваа продавница за чадори за чадори се наоѓаат долги и кратки чадори одделно, со складирање на голем капацитет барем сместуваат 10 долги и 2 кратки чадори. 【Димензии】 37*20*60см/14.6in, ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Особините