.

Дудубаби гроздобер маици за мажи со маица со долги ракави, печатена кошула со долги ракави со кардиган

Дудубаби гроздобер маици за мажи со маица со долги ракави, печатена кошула со долги ракави со кардиган

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Направени во САД и увезени. ◕ ‿ ◕ Квалитет-Шевови со висока густина, шевови со двојна игла и прислушување на рамо до рамо се користат на вратот и споевите на потпирачите за висок квалитет и издржливост. Софтверот и силниот, памук со прстен што се чувствува многу добро, трајно и удобно. ◕ ‿ ◕ Персонализирана печатена - машка кошула на вратот на вратот на екипажот доаѓа со персонализирани печатени, вклучувајќи 3Д отпечатоци, разнобојни графики, шема на ленти/ленти, боја на вратоврска, цветни и крпеници дизајни. ◕ ‿ ◕ Летен одмор - Без разлика дали планирате летен одмор или едноставно барате нови нишки, оваа кошула ја покривте. Лесен е и дише со денови поминати на сонце и доволно издржливо за груби активности однадвор. ◕ ‿ ◕ Применливи сценарија - Оваа машка маичка со памук е погодна за сите прилики, особено за одмор, плажа и празнични активности. ◕ ‿ ◕ Партија и случајна - Совршена за роденден, диплома, Ден на независност, Ноќта на вештерките, Божиќ, Велигден и други тематски забави. Исто така е доволно убаво да се носи во полуформални настани како свадби и вечери во семејството. ◕ ‿ ◕ Услуга по продажба - Да, имаме ваша големина! Ние сме специјализирани за производство на облека со нашата големина. Ако има проблем со производот, ние ќе обезбедиме бесплатна можност да ја промениме големината. кошули гроздобер маица голф кошула со кратки ракави маица долга ракав Поло кошула тенок вклопат маици за мажи карирани кошула манжетни маички со долга ракав маица графичка маица долга ракав кошула за мажи машка кошула маица v вратот маички маички за момчиња долги ракави маичка кошула v вратот маица шарена кошула бејзбол маица термичка кошула машки голф кошула прилагодена маица долга ракав копче надолу кошула, осветлете ја кошулата момчиња копче надолу кошула хавајски кошули за мажи машка термичка кошула графичка. Фудбалски кошули големи и високи кошули со копче надолу кошула мажи со кратки ракави, тоа е мојата роденденска кошула момчиња нешто 2 кошули Компресија кошули мажи кошули за автомобили за мажи, кошули за спиење машки хавајски кошули Марди Грас Детска кошула мажи кошули мажи кошули графички деца маички колеџ кошули за деца несоодветни Кошули за мажи маички за мажи модни кошаркарски кошарки за момчиња гроздобер 1973 маици за мажи боди -билдинг кошули за мажи смоки кошули за мажи завиткаат кошула маици маици момчиња. Долга ракав кошула бела момчиња фустан кошула сина фланела кошула мажи црни кошули долги ракави портокалова поло маица виолетова поло маица црна шарена долга ракава кошула момчиња жолта кошула жолта маица за мажи бела врзана кошула, виолетова кошула со долга ракав, сина компресија кошула долга ракава црна кошула момчиња момчиња момчиња момчиња момчиња момчиња момчиња Зелена кошула виолетова маица со долг ракав бела кошула со долги ракави момчиња сина кошула за мажи бели и црни маици за мажи каненски момчиња кошула црвена долга ракава кошула мажи плус големина црна.

Особините