.

Плоштад Ресвио преголеми очила за читање за женски очила за очила, читатели транспарентни

Плоштад Ресвио преголеми очила за читање за женски очила за очила, читатели транспарентни

DEN 383.84

Стока
Достапно е за нарачката

Увезени Пластична рамка. Поликарбонат леќи. Не поларизирани. Ширина на леќи : 52 милиметри. [Детали за дизајнирање] Класична пластична рамка, удобна поддршка за силиконски нос, лесни храмови, удобна и издржлива пролетна шарка, исклучителна занаетчиство ви ги донесуваат овие квалитетни очила за читање! Совршено се вклопува за вашата секојдневна употреба!. [Јачина на зголемување]-Леќите на се точни и изработени од квалитетен и кристално чист материјал. Лесно прочитајте мали текстови и минутни детали без стрес, многу сила за вашата опција. [Надградба на флексибилна пролетна шарка и материјал со мала тежина] : Издржливата пролетна шарка и ултра стабилната завртка обезбедуваат удобност вклопување без прицврстување. Материјалот со мала тежина ве тера едвај да го почувствувате своето присуство на носот. [Карактеристики на леќи] -Воеколошкиот материјал за заштита на животната средина, асферични отпорни на абење транспарентни и јасни, заштитувајте ги очите кога читате, стандардно растојание на ученикот и точна дилатација, осигурете се дека носењето нема да биде вртоглаво, може ефикасно да им помогне на очилата за читање. Совршена услуга-без разлика дали станува збор за пред-продажба или после продажба, сè додека имате какви било прашања, можете да контактирате со нас директно, и ние искрено ќе одговориме на какви било прашања за вас. Пластична рамка. Поликарбонат леќи. Не поларизирани. Ширина на леќи : 52 милиметри. [Детали за дизајнирање] Класична пластична рамка, удобна поддршка за силиконски нос, лесни храмови, удобна и издржлива пролетна шарка, исклучителна занаетчиство ви ги донесуваат овие квалитетни очила за читање! Совршено се вклопува за вашата секојдневна употреба!. [Јачина на зголемување]-Леќите на се точни и изработени од квалитетен и кристално чист материјал.

Особините