.

Фанде две парчиња облека за жени летни плажа кратки комплети активни тренерки

Фанде две парчиња облека за жени летни плажа кратки комплети активни тренерки

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето. 【Мекиот и удобен материјал】 Облеките на двата парчиња жени се изработени од ацетат и полиестер, кои се супер кадрави меки и лесни како сатен и свила, но не се гледаат преку. Овој вид нова ткаенина не е избледена, дише, пријателска за кожата и се протега со голема отпорност на пилули. 【Совршени тренерки】 Врвот со шорцеви е погоден за секојдневно носење. Модниот костум за џогирање за жени е дизајниран со кратки ракави и тркалезен врат. Нашите обични лабави врвови добро се вклопуваат со шорцевите на каросеријата. Секси и модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата. 【Уникатен дизајн】 Врз основа на стариот стил на потта, ние го обиколиме новиот стил на облека за подобра физичка удобност и ја гушкате кривата на телото на вистински начин. Како основен сет од 2 парчиња, неопходно е да добиете повеќе бои што ги сакате!. 【Погодни прилики】 Симпатичните жени кратки облеки се совршени за секојдневно носење, обична прошетка, вежбање вежба, летен спорт, фитнес за теретана, џогирање, јога, трчање, носење на слободно време итн. 【Водич за перење】 Ве молиме измијте со слични бои во ладна вода подолу 104. Машинско миење со нежен циклус. Без пеглање, без белење. Нежната грижа ќе ги направи женските шорцеви за џогирање во добра состојба и ќе бидат придружени со вас убаво лето!.

Особините